Aktualności

Uprzejmie informujemy, że nasza Kancelaria współpracuje z Wydziałem Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii. im. A. F. Modrzewskiego w Krakowie w zakresie:

1) Opiniowania programu kształcenia na kierunkach studiów realizowanych na WPAiSM;
2) Rekomendowania nowych przedmiotów, kursów, studiów podyplomowych,
kierunków studiów;
3) Organizowania praktyk zawodowych dla studentów;
4) Organizowania staży i wolontariatów umożliwiających zdobycie doświadczeń w
środowisku zawodowym, w szczególności dodatkowych kompetencji i umiejętności
poszukiwanych na rynku pracy;
5) Wzajemnego promowania wspólnych projektów.

 

Dziękujemy za zaufanie

 

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria została laureatem plebiscytu branżowego ” Orły Prawa”. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i powierzenie nam swoich spraw. To właśnie Wasze opinie sprawiły, że otrzymaliśmy nagrodę.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu zdalnym ” Mediacje- praktyczne aspekty zawodu. Problemy i rozwiązania.” w dniu 17 listopada 2020 r. o godz. 11:00.

 

 

Agendę szkolenia wraz ze szczegółami podamy wkrótce. Informacje dotyczące szkolenia oraz zapisy prosimy kierować na adres mailowy: szkolenia.mcspc@gmail.com lub przez formularz dostępny na stronie.

 

Cena  3 h szkolenia 390 zł plus VAT.

 

 

 

 

Zaufanie naszych klientów oraz ich zadowolenie, są dewizą naszego sukcesu.

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas w Oferteo.pl: <a href=’https://www.oferteo.pl/kancelarie-prawne/krakow#Najlepsi’ target=’_blank’>https://www.oferteo.pl/kancelarie-prawne/krakow</a>